Dış Cephe Kaplama

>
Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

  • Dış cephe yapıyı yağış suları, güneş ışınları, sıcaklık farkları ve rüzgâr gibi dış etkilerden koruyan en önemli elemanlardan biridir. Dış cephe kaplamaları çevresel etkilere dayanacak şekilde, görsel özellikleri dikkate alınarak, cephe sisteminin bütünü ile ilişkili olarak seçilmelidir.
  • Günümüzde farklı kökenden birçok malzeme çatı kaplamalarında kullanılabilmektedir. Bu malzemeler; seramik-porselen, kompozit, metal, laminat, çimento esaslı, polimer, ahşap, doğal taş, yapay taş, tuğla ve terrakotta, sandviç panel, yalıtımlı levhalar, polikarbonat, diğer dış cephe kaplamaları, levhaları ve dekoratif bitirme elemanları şeklinde sıralanabilir. Bunun yanı sıra, saydam bir cephe istendiği durumda cam kullanılarak giydirme cephe sistemi uygulaması yapılmaktadır.
  • Dış cephenin çevresel etmenlerden, özellikle sıcaklık farklarından bina içerisindeki ortamı koruyacak şekilde yapılması önem taşımaktadır. Isı yalıtımı, kaplamadan ayrı olarak kullanılacak bir yalıtım malzemesi ile sağlanabileceği gibi aynı zamanda kaplama da bu görevini üstlenebilmektedir. Sandviç paneller ve yalıtımlı dış cephe kaplama levhaları bu amaçla kullanılabilir. Sıklıkla karşılaşılan bir diğer uygulama olan mantolama ise, duvar gövdesi üzerine ısı yalıtımı malzemesi (XPS veya EPS) kaplanması, üzerine sıva uygulanması ve çeşitli renklere boyanmasıdır.
dis-cephe-kaplama-hizmetler

Hemen Bizi Arayın

ÜCRETSİZ KEŞİF ve TEKLİF İÇİN BİZİ ARAYIN
+90 537 704 69 24

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

  • Müşterimizin ihtiyaçları dikkatlice dinlenir.
  • Uygulama yapılacak alan expertiz edilir.
  • Tespit edilen ihtiyaçlar, müşterilerimizin tercih, zevk ve bütçesi dikkate alınarak teklif haline getirilir.
  • Tüm uygulamalar işin ehli bir mühendis tarafından adım adım kontrol edilerek yaptırılır.
  • Müşterilerimiz talep ettikleri tüm uygulamalar için sadece işi denetleyen mühendis ile muhatap olur.

NEDEN BİZ?

Hayalinizdeki yaşam yada iş alanına sahip olmak için en doğru çözümleri üretecek, alanında en başarılı kişilere ihtiyaç vardır. Biz bu kişiler olduğumuzu iddia ediyoruz.

Sizin tüm ihtiyaçlarınızı yapısal problem çözme yaklaşımıyla tüm bakış açılarını değerlendirerek ve muhtemel alternatifleri göz önünde bulundurarak ele alır, nihai teklifimizden önce hepsini derinlemesine analiz ederiz.

Takımlar halinde çalışır, işbirliğine önem veririz. Bu şekilde işleri doğru koordine eder, bir işin diğer işin yapılışına zarar vermesine yada işin yapılış süresini uzatmasına izin vermeyiz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.