Çatı İzolasyon

>
Çatı İzolasyon
 • Sprey poliüretan köpük uygulaması, eskiyen ve ısı yalıtımı, su yalıtımı eksikliği bulunan çatıyı yeniden yapmaya ihtiyaç duymadan, kapalı hücre sayesinde hem ısı yalıtımı hemde su yalıtımı özelliği benzersiz çatı yalıtımı ve konfor sağlamaktadır.
  Binalarda yapısal olarak dış etkenlere maruz kalan kısım çatılardır. Elbette bu nedenle çatılar, yüksek ısıya soğuğa, fırtına ve kış koşullarına dayanıklı olmalıdır ve uzun yıllar sağlam kalmalıdır. Poliüretan Sprey ( poliüretan köpük )diğer ısı yalıtım malzemeleriyle (strafor,cam yünü,taş yünü , izocam) ile kıyaslanmayacak özelliklere ve avantajlara sahiptir.
  Enerji maliyetlerinin yükseldiği günümüzde, enerji verimliliğine katkı sağlayan Sprey Poli­üretan köpük uygulaması, eskiyen ve yalıtım eksikliği bulunan çatıyı yeniden yapmaya ihtiyaç duyma­dan, kapalı hücre yapısı sayesinde ısı yalıtımı özelliği ile benzersiz çatı yalıtımı ve konfor sağ­lamaktadır.
  Poliüretan Sprey, yüksek ısı ve su yalıtımı performansı sayesinde konfora ve bütçeye destek olduğu gibi, aynı zamanda Alev almaması sayesinde Yangınların yayılmasını da önlemektedir.
  Tüm bu özelliklerin yanı sıra sağlamış olduğu yüksek ses izolasyonu sayesinde de çok daha rahat ve konforlu yaşam alanlarına kavuşulmasını sağlamaktadır.
  Püskürtme poliüretan köpük, zahmetli kesme ve monte etme işlemlerine gerek olmadan ahşap çatı kiriş­lerinin arasına veya beton zemin üzerine yüksek basınç al­tında özel sprey tabancası ile püskürtülerek uygulanmaktadır.
  Poliüretan Sprey Köpük çatı ısı yalıtımı uygulaması; Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan Sprey Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile bina dış yüzeyine püskürtme olarak uygulanması şeklindedir. Püskürtme Poliüretan Sprey Köpük su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Püskürtme Poliüretan Sprey Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.
  Avantajları?
  Kışın ısı kayıplarını, yazın ısı kazançlarını düşürerek enerji ihtiyacını ve dolayısıyla enerji giderlerini azaltır.
  İç ortam ile yüzey sıcaklıklarının dengeli olmasını sağlar; terleme ve küflenme gibi yapıya ve yaşam alanına zararlı oluşumları engeller.
  Yüksek enerji tasarrufu sağlayarak sera gazı emisyonlarını ve küresel iklim değişikliği etkisini minimize eder.
  Doğru malzeme seçimi ile yangın güvenliğine katkı sağlar.
  Ses yalıtımına katkı sağlar.
cati-izolasyon

Hemen Bizi Arayın

ÜCRETSİZ KEŞİF ve TEKLİF İÇİN BİZİ ARAYIN
+90 537 704 69 24

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

 • Müşterimizin ihtiyaçları dikkatlice dinlenir.
 • Uygulama yapılacak alan expertiz edilir.
 • Tespit edilen ihtiyaçlar, müşterilerimizin tercih, zevk ve bütçesi dikkate alınarak teklif haline getirilir.
 • Tüm uygulamalar işin ehli bir mühendis tarafından adım adım kontrol edilerek yaptırılır.
 • Müşterilerimiz talep ettikleri tüm uygulamalar için sadece işi denetleyen mühendis ile muhatap olur.

NEDEN BİZ?

Hayalinizdeki yaşam yada iş alanına sahip olmak için en doğru çözümleri üretecek, alanında en başarılı kişilere ihtiyaç vardır. Biz bu kişiler olduğumuzu iddia ediyoruz.

Sizin tüm ihtiyaçlarınızı yapısal problem çözme yaklaşımıyla tüm bakış açılarını değerlendirerek ve muhtemel alternatifleri göz önünde bulundurarak ele alır, nihai teklifimizden önce hepsini derinlemesine analiz ederiz.

Takımlar halinde çalışır, işbirliğine önem veririz. Bu şekilde işleri doğru koordine eder, bir işin diğer işin yapılışına zarar vermesine yada işin yapılış süresini uzatmasına izin vermeyiz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.