Boya ve Badana

>
Boya ve Badana

Binaların iç cephelerinde duvarlara genellikle bildiğimiz normal sıva uygulanmaktadır. Fakat bu sıvaların direk üzerine boya yaparsanız hiçde güzel olmayan bir sonuç alabilirsiniz. Fakat sıvanın üzerine saten alçı ile astar yani sıva çekerseKonutların iç mekanları için boya tercihinin önemi kadar bina dış cephe boya seçimi de hem estetik, hem de dayanıklılık açısından önemlidir.

 

Dış cephe boyası seçiminde öncelikle dikkat edilmesi gereken husus uygulama yapılacak binanın içinde bulunduğu iklim koşulları ve uygulama yapılacak yüzeyin özellikleridir. Aşırı yağış alan iklim koşullarında nem ve suya dayanıklı boyalar tercih edilmelidir. Bu tür iklimler için tavsiye edilen boya çeşidi silikonlu dış cephe boyalarıdır.

 

Az yağış ve yoğun güneş ışığı alan bölgelerde nem dayanıklılığından önce güneş ışınımlarına dayanıklı ve açık renkli boyalar tercih edilmelidir. Düzgün ince sıva yapılmamış yüzeylerde de düz boyalar yerine grenli boyaların seçilmesi alt yüzey hatalarını kapatılmasında önemli bir rol oynamaktadır.

boya-ve-badana

Hemen Bizi Arayın

ÜCRETSİZ KEŞİF ve TEKLİF İÇİN BİZİ ARAYIN
+90 537 704 69 24

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

  • Müşterimizin ihtiyaçları dikkatlice dinlenir.
  • Uygulama yapılacak alan expertiz edilir.
  • Tespit edilen ihtiyaçlar, müşterilerimizin tercih, zevk ve bütçesi dikkate alınarak teklif haline getirilir.
  • Tüm uygulamalar işin ehli bir mühendis tarafından adım adım kontrol edilerek yaptırılır.
  • Müşterilerimiz talep ettikleri tüm uygulamalar için sadece işi denetleyen mühendis ile muhatap olur.

NEDEN BİZ?

Hayalinizdeki yaşam yada iş alanına sahip olmak için en doğru çözümleri üretecek, alanında en başarılı kişilere ihtiyaç vardır. Biz bu kişiler olduğumuzu iddia ediyoruz.

Sizin tüm ihtiyaçlarınızı yapısal problem çözme yaklaşımıyla tüm bakış açılarını değerlendirerek ve muhtemel alternatifleri göz önünde bulundurarak ele alır, nihai teklifimizden önce hepsini derinlemesine analiz ederiz.

Takımlar halinde çalışır, işbirliğine önem veririz. Bu şekilde işleri doğru koordine eder, bir işin diğer işin yapılışına zarar vermesine yada işin yapılış süresini uzatmasına izin vermeyiz.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.